STEP TEAMS 15-26let
1
Aerobik studio Orel Dobříš
Jane Fonda / 01:46
POTVRZENO
2
Studiobára3p
GAME OF THRONES / 01:52
POTVRZENO
3
M-team Praha
Black swan / 01:46
POTVRZENO
4
Aerobic team Orel Blansko
Ibiza / 01:50
POTVRZENO
5
Aerobik studio Orel Dobříš
Latina / 01:44
POTVRZENO
6
FaJJn aerobik Děčín. z.s.
JUST Dance / 01:44
POTVRZENO
7
M-team Praha
Dobro a zlo / 01:43
POTVRZENO
8
Fitko Braník
High school musical / 01:47
POTVRZENO
9
TJ Sokol Příbram
Meghan / 01:51
POTVRZENO
10
M-team Praha
Night of rock / 01:42
POTVRZENO
11
Fit studio D, z.s.
The Witcher / 01:46
POTVRZENO
STEP TEAMS 11-14let (starší)
12
TJ Energetik Chvaletice
TRANSFORMERS / 01:56
POTVRZENO
13
TJ Sokol Příbram
Imagine Dragons / 01:59
POTVRZENO
14
Fitko Braník
Tajné agentky / 01:40
POTVRZENO
15
Studiobára3p
DRAGONS / 01:59
POTVRZENO
16
Fitko Braník
Kovbojky / 01:49
POTVRZENO
17
AE Team Alpha DDM Praha 9
Rock of Ages: Teen edition / 01:46
POTVRZENO
18
Sportovní klub MK Kladno, z. s.
Girls / 01:35
POTVRZENO
19
Fit studio Energy
Katy Perry / 01:51
POTVRZENO
20
M-team Praha
Dancing stars / 01:45
POTVRZENO
21
SK VIKTORIE
Marvel / 01:58
POTVRZENO
STEP TEAMS 11-14let (mladší)
22
Fitness klub Slaný, z.s.
Who run the world / 01:46
POTVRZENO
23
Aerobik studio Orel Dobříš
Saki Saki / 01:47
POTVRZENO
24
Sportovní klub MK Kladno, z. s.
Rihanna / 01:31
POTVRZENO
25
M-team Praha
Roztančené notičky / 01:49
POTVRZENO
26
Diamond Angels Academy
Diamond Step / 01:42
POTVRZENO
27
TJ Energetik Chvaletice
NINJA / 01:58
POTVRZENO
28
MVM Sport Academy
Born this way / 01:31
POTVRZENO
STEP TEAMS 8-10let
29
SK VIKTORIE
Cesta kolem světa / 01:53
POTVRZENO
30
TJ Energetik Chvaletice
RIO / 01:55
POTVRZENO
31
Sportovní klub MK Kladno, z. s.
Barbie / 01:31
POTVRZENO
32
M-team Praha
Akční hrdinky / 01:37
POTVRZENO
33
BM Fitness Havlíčkův Brod, z.s.
Let it go / 01:47
POTVRZENO
34
TJ Energetik Chvaletice
NOC V LUNAPARKU / 01:58
POTVRZENO
35
SK VIKTORIE
Disneyland / 01:32
POTVRZENO
36
BM Fitness Havlíčkův Brod, z.s.
Firework / 01:44
POTVRZENO
STEP TEAMS nad 36let
37
AE klub LADY Plzeň
Na vesnické tancovačce ... / 01:56
POTVRZENO
38
SK VIKTORIE
Andělé v pekle / 01:57
POTVRZENO
39
TJ Sokol Příbram
Mama mia / 01:47
POTVRZENO
40
Klub sportovního aerobiku GymKa Praha
Virtuosky - Modřanské žabky / 02:02
POTVRZENO
41
JV Sport team, z.s.
Někdo to rád horké / 02:04
POTVRZENO
42
Studiobára3p
ZAZ / 01:58
POTVRZENO
SPORT TEAMS 15-26let
43
Diamond Angels Academy
Mötley Crüe / 01:47
POTVRZENO
44
Dům dětí a mládeže Symfonie Poděbrady
La fiesta / 01:46
POTVRZENO
45
TJ Sokol Poděbrady
DIVAS / 01:46
POTVRZENO
46
Dům dětí a mládeže Symfonie Poděbrady
The greatest showman / 01:38
POTVRZENO
47
JŠA Domyno Ivy Farářové
Super bowl halftime show / 01:47
POTVRZENO
48
AEROBIC TEAM Praha
GIPSY / 01:44
POTVRZENO
SPORT TEAMS 11-14let
49
AK Dodo Kostelec nad Černými lesy
Western girls / 01:50
POTVRZENO
50
Diamond Angels Academy
PCD / 01:48
POTVRZENO
51
AEROBIC TEAM Praha
INDIÁNKY / 01:45
POTVRZENO
52
JŠA Domyno Ivy Farářové
Strašidla / 01:47
POTVRZENO
53
Fit studio D, z.s.
Paso Doble / 01:45
POTVRZENO
54
AP Aerobic club Hovorčovice, z.s.
ABBA / 01:42
POTVRZENO
55
SK HAMR, z.s.
TINA TURNER / 01:44
POTVRZENO
56
Klub sportovního aerobiku GymKa Praha
Cirkus / 01:46
POTVRZENO
57
AEROBIC TEAM Praha
GANGNAM STYLE / 01:47
POTVRZENO
SPORT TEAMS 8-10let
58
JŠA Domyno Ivy Farářové
Hotel Tránsylvánie / 01:29
POTVRZENO
59
Diamond Angels Academy
Lví král / 01:49
POTVRZENO
60
Fit studio D, z.s.
BackStreet Boys / 01:31
POTVRZENO
61
Stepík Nové Město nad Metují
HEY / 01:47
POTVRZENO
62
AEROBIC TEAM Praha
HVĚZDIČKY / 01:43
POTVRZENO
63
Diamond Angels Academy
Ledové království / 01:32
POTVRZENO
64
JŠA Domyno Ivy Farářové
Upírky / 01:42
POTVRZENO
65
MVM Sport Academy
High school musical / 01:29
POTVRZENO
SPORT TEAMS 4-7let
66
Aerobic Club ČB, z.s.
Protože aerobik je láska / 01:31
POTVRZENO
67
AEROBIC TEAM Praha
HEZKY ČESKY / 01:34
POTVRZENO
SHOW TEAMS S NÁČINÍM 8-10let
68
Sport studio J&A
Haló...aneb dobrodružství s kouzelným sluchátkem / 02:51
POTVRZENO
69
Sportcentrum NATYK
S kámoškou na chatě / 02:32
POTVRZENO
70
Aerobik studio Orel Dobříš
Vikingové / 02:48
POTVRZENO
71
Sport studio J&A
René, já a Rudolf, chodíváme na golf / 02:51
POTVRZENO
72
FIT STUDIO VENUŠE
Pojď cvičit / 02:23
POTVRZENO
73
AC Sole Písek z.s.
Karlík a továrna na čokoládu / 02:32
POTVRZENO
74
BM Fitness Havlíčkův Brod, z.s.
Lízátka / 01:50
POTVRZENO
75
MVM Sport Academy
Ghosts / 02:09
POTVRZENO
76
DANCE EMOTION Lysá nad Labem, spolek
Práce snová / 02:46
POTVRZENO
SHOW TEAMS BEZ NÁČINÍ 8-10let
77
AC Olympia
Dášenka čili život štěněte / 02:25
POTVRZENO
78
Klub sportovního aerobiku GymKa Praha
Královna Kleopatra / 02:12
POTVRZENO
79
Wellness team Lucie Novákové
Zpívej / 02:45
POTVRZENO
80
Fit club Holice
Cestovatel Dr. Emil Holub / 02:24
POTVRZENO
81
Alfafitness Pardubice
Zachraňte Willyho / 02:53
POTVRZENO
SHOW TEAMS S NÁČINÍM 11-14let
82
AK Dodo Kostelec nad Černými lesy
Akvabely / 02:54
POTVRZENO
83
Sport studio J&A
Obrana národa českého! / 02:47
POTVRZENO
84
Aerobic Club ČB, z.s.
V hlavě / 02:09
POTVRZENO
85
Dům dětí a mládeže Symfonie Poděbrady
Lázeňská aneb na srdce jsou Poděbrady / 02:38
POTVRZENO
86
AC Sole Písek z.s.
Trabantem až na konec světa / 02:39
POTVRZENO
87
DANCE EMOTION Lysá nad Labem, spolek
Boj o přežití / 02:37
POTVRZENO
88
SK HAMR, z.s.
Živly / 02:59
POTVRZENO
SHOW TEAMS BEZ NÁČINÍ 11-14let
89
AC Olympia
Dračí doupě / 02:34
POTVRZENO
90
AE klub LADY Plzeň
Brave princess / 02:06
POTVRZENO
91
Elite Fitness Kladno
Folklór / 02:06
POTVRZENO
92
Alfafitness Pardubice
Sám doma - Ztracen v NY / 02:50
POTVRZENO
93
Wellness team Lucie Novákové
Legenda o sovích strážkyních / 02:42
POTVRZENO
94
Fit club Holice
Všude dobře, doma nejlíp. / 02:29
POTVRZENO
95
Klub sportovního aerobiku GymKa Praha
Půlnoční bál / 02:18
POTVRZENO
96
AE Team Alpha DDM Praha 9
Legenda o Anne Bonny / 02:21
POTVRZENO
SHOW TEAMS S NÁČINÍM 15-26let
97
Aerobic team Orel Blansko
Sametová revoluce - Boj za svobodu a demokracii / 02:34
POTVRZENO
98
Aerobic club DDM Ústí nad Labem
Dobyvatelé ztracené archy / 02:27
POTVRZENO
99
Středisko volného času Most
Pouze jeden prsten / 02:57
POTVRZENO
SHOW TEAMS BEZ NÁČINÍ 15-26let
100
SK HAMR, z.s.
Love stories / 02:30
POTVRZENO
101
Alfafitness Pardubice
Adam a Eva - vyhnáni z ráje / 02:58
POTVRZENO
102
Wellness team Lucie Novákové
Velký Gatsby / 02:46
POTVRZENO
103
AC Olympia
Světlo / 02:38
POTVRZENO
104
AK Dodo Kostelec nad Černými lesy
Život je jako bonboniéra... / 02:38
POTVRZENO
SHOW TEAMS nad 27let
105
Klub sportovního aerobiku GymKa Praha
Jackson Ladies / 02:32
POTVRZENO
106
SK HAMR, z.s.
Úklid prosím! / 03:02
POTVRZENO
SHOW TEAMS sloučené 4-7let
107
Fit studio D, z.s.
Večerníček / 02:34
POTVRZENO
108
AC Sole Písek z.s.
Legoland / 02:46
POTVRZENO
109
Klub sportovního aerobiku GymKa Praha
Stůj, dej přednost v jízdě! / 01:35
POTVRZENO
110
FIT STUDIO VENUŠE
Malé mořské vily / 02:43
POTVRZENO
111
SK HAMR, z.s.
Trpaslíci / 02:51
POTVRZENO
112
Wellness team Lucie Novákové
Tlapková Patrola - SKY / 01:55
POTVRZENO
113
Alfafitness Pardubice
Jsem tak trochu mimo(ň) / 02:34
POTVRZENO
114
Sport studio J&A
Dexempo multo šumpoplex! / 02:38
POTVRZENO
115
Sportcentrum NATYK
Sladkosti / 02:17
POTVRZENO
DANCE TEAMS nad 27
116
Klub sportovního aerobiku GymKa Praha
Zumbačky z Modřan / 02:33
POTVRZENO
DANCE TEAMS 8-10let
117
Aerobic Karla Urbanová
Malá Zumba / 02:14
POTVRZENO
118
TS Level Up
Let´s get crazy! / 02:10
POTVRZENO
119
DANCE EMOTION Lysá nad Labem, spolek
BOOM BOOM BYE BYE / 02:44
POTVRZENO
120
TJ Březiněves
Shake señora / 02:07
POTVRZENO
DANCE TEAMS 11-14let
121
DDM Symfonie Poděbrady
Peaky Blinders / 02:58
POTVRZENO
122
TS Level Up
Mano Clap Clap / 02:11
POTVRZENO
123
Aerobik studio Orel Dobříš
Ékaras / 02:18
POTVRZENO
124
Klub sportovního aerobiku GymKa Praha
Amigas / 02:10
POTVRZENO
125
Aerobic Karla Urbanová
Velká Zumba / 02:31
POTVRZENO
126
TJ Březiněves
Rock-Star / 02:58
POTVRZENO
127
Zumba Dance Academy Černošice
Callin´my name / 02:35
POTVRZENO
128
Dance Life Crew
Vibes on Vibes / 02:34
POTVRZENO
129
DANCE EMOTION Lysá nad Labem, spolek
MOVE YOUR BODY! / 02:53
POTVRZENO
130
Zumba Dance Academy Černošice
Neon girls / 02:33
POTVRZENO
131
TJ Březiněves
Mash up di place / 02:18
POTVRZENO
132
Aerobik studio Orel Dobříš
Kotkas / 02:36
POTVRZENO
DANCE TEAMS 15-26let
133
DDM Symfonie Poděbrady
HypnotiX / 02:54
POTVRZENO
134
TS Level Up
One more time / 02:17
POTVRZENO
135
DANCE EMOTION Lysá nad Labem, spolek
GET READY! / 02:59
POTVRZENO
136
DDM Symfonie Poděbrady
Maniacs / 02:46
POTVRZENO